Prelegenci

Poznaj prelegentów konferencji blogerów

Konferencja Blogerów to jedno z największych wydarzeń w polskim kalendarzu blogowym. Gromadzi najlepszych blogerów z całego kraju, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na konferencji, która trwa już piąty rok, można spotkać wielu prelegentów, którzy poruszają tematy z zakresu mody i urody, zdrowia i fitnessu, technologii, podróży, stylu życia i nie tylko.

Marek Falender

Jako bloger i fotograf, Marek miał pozytywny wpływ na życie tysięcy kobiet. Z autentycznym głosem pisze o takich tematach jak miłość własna, pewność siebie, mindfulness, zdrowie & fitness, związki i wiele innych. Jest założycielem Virtuale, bloga, który istnieje w sieci od 2006 roku i ma ogromną, lojalną społeczność czytelników. Marek ma dar komunikowania się z ludźmi i inspirowania ich. Jest świetnym i autentycznym komunikatorem oraz bardzo motywującą osobą, która zasługuje na to, aby znaleźć się na głównej scenie największej konferencji blogerskiej w Polsce.

Anna Stankowicz

Anna Stankowicz to inspirująca i pozytywna osoba, której udało się zbudować niesamowicie silny i udany blog o nazwie "Pamiętnik Anny". Pisze o związkach, zdrowiu i fitnessie, podróżach i nie tylko. Anna jest świetnym przykładem blogera, który zaczynał z zerową wiedzą na temat obsługi komputera i udało mu się stworzyć udany biznes w blogosferze. Anna jest na głównej scenie największej konferencji blogerskiej w Polsce i jesteśmy z niej bardzo dumni.

Weronika Rybak

Weronika jest blogerką i fotografką. Pisze o modzie i urodzie i ma dużą, rosnącą społeczność czytelników, którzy kochają jej szczery i autentyczny styl. Veronika jest idealnym przykładem na to, że blogowanie może być idealnym zajęciem dla każdej osoby. Jest osobą bardzo towarzyską i uwielbia poznawać ludzi. Jest wielką fashionistką, która nosi niesamowite stroje i może zainspirować każdego do bycia bardziej stylowym i pewnym siebie w swoich ubraniach. Weronika jest idealnym gościem na głównej scenie największej konferencji blogerskiej w Polsce!

Piotr Koper

Piotr to przedsiębiorca, bloger i inwestor. Jest założycielem Bliżej marki, bloga, który pomaga markom budować relacje z klientami i tworzyć bardziej wpływowe treści. Jest jednym z najbardziej utytułowanych blogerów w Polsce, który swoimi treściami inspiruje tysiące przedsiębiorców. Jest bardzo inteligentną osobą, która wie jak wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, aby uczynić swoje życie lepszym, a także pomóc innym zrobić to samo.