Smok Blog #3 - http://smokblog.pl Krakowska Blogosfera

Smok Blog #3 – relacja

Posted on Posted in smok3

Blogerzy kochają Smoka, a Smok kocha blogi. Dlatego po raz trzeci spotkaliśmy się w smoczym grodzie Kraka, a dokładniej w smoczej Pauzie in Garden, aby rozprawiać na ważne tematy.

W ramach naszego wydarzenia poruszyliśmy tematy Smokom i blogosferze bardzo bliskie – pieniędzy i innych skarbów. Marcin Nowak (GdzieWyjechac.pl) opowiedział, dlaczego blog dobrze traktować jako dodatek, a nie sposób na życie, Jan Favre (Stay Fly) dodał kilka słów o tym jak wygląda blogowanie na pełny etat, Bartek Popiel (liczysiewynik.pl) dorzucił temat własnych produktów jako sposobu na monetyzację bloga. Kuba Jugo i Krzysztof Chojnacki przedstawili stanowisko agencji w związku ze współpracą z blogerami.

Wszyscy prelegenci zadbali o świetny poziom merytoryczny SmokBloga, a dzięki najbardziej smoczym partnerom – TP Link, Kupon.pl i Pizza Portal mogliśmy nie tylko razem się spotkać, ale także wziąć udział w konkursie i networkingować cały wieczór szamając przy tym kawałek smoczej pizzy.

I choć Smok w nazwie ma Blog nasze wydarzenie nie skierowane było jedynie do internetowych twórców. Pośród grona blogerów znaleźli się i tacy, którzy dopiero myślą i dumają nad założeniem internetowego dziennika. Mamy nadzieję, że Smok skutecznie ich zachęcił, a smocza atmosfera, która towarzyszyła nam tego wieczoru wszystkim dała motywacyjnego kopa. Jeśli byliście z nami koniecznie dajcie znać, co podobało Wam się w tej edycji, a co jeszcze możemy poprawić. Może skrobnęliście na blogu dwa zdania o naszej inicjatywie? Dzielcie się linkami. Do zobaczenia kolejny raz!

A jeśli chcielibyście dostać jeszcze więcej wiedzy, to dodatkowe materiały w temacie swojej prezentacji przygotował Bartek Popiel.

Relację popełniła: Patrycja Kierońska

Zdjęcia udostępniła: Magda Wielobób

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *