Smok Blog #4 – relacja

Posted on Posted in Uncategorized

Smocza blogosfera już czwarty raz spotkała się w smoczej jamie, czyli Pazuie in Garden. Tym razem konferencja Smok Blog dotyczyła rozpościerania skrzydeł i wzlatywania na Wyższy Poziom.

Na spotkaniu z najbardziej smoczymi blogerami swoją wiedzą podzieliło się trzech smoczych prelegentów. Tomek Lach z bloga zajadam.pl opowiedział o tym, w jaki sposób pozycjonować bloga tak, aby znalazł się jak najwyżej w wynikach wyszukiwarki Google. Następnie na scenie pojawiła się Magda Mirkowicz, autorka bloga My Pink Plum, która powiedziała o tym, jak sprawić, żeby blog był przyjazny i ładny od strony wizualnej. Później Andrzej Tucholski zasypał nas smoczymi informacjami na temat tego, jak prowadzić z sukcesami bloga przez wiele lat.

 

Dzięki najbardziej smoczym partnerom – TP-Link, Kupon.pl oraz Pizza Portal mogliśmy nie tylko kolejny raz się spotkać i networkingować, ale także wziąć udział w konkursie oraz wypełnić brzuchy smoczą pizzą i przesmoczymi deserami.

 

Każdy z prelegentów podzielił się praktyczną i przydatną wiedzą. Mamy nadzieję, że kolejny raz świetny poziom merytoryczny Smok Bloga wypełnił smocze umysły inspiracją i motywacją do działania. Jeśli byliście z nami koniecznie dajcie znać, co podobało Wam się w tej edycji, a co jeszcze możemy poprawić. Może skrobnęliście na blogu dwa zdania o naszej inicjatywie? Dzielcie się linkami. Do zobaczenia kolejny raz!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *